Tänavakivid “AARIUS”

Küsi pakkumist

Koostame iga pakkumise kliendi vajadusi ja objekti eripärasid silmas pidades!

01 tänavakivid

Tänavakivid

Aarius Haljastus OÜ tootevalikus on kõrgkvaliteetsed tänavakivid, mis on välja töötatud meie partnerettevõtte poolt Leedus. Olles Baltikumi üks suurimaid ja staažikamaid betoonkivimite tootjaid, on meie partnerettevõte pööranud erilist tähelepanu toodete disainile, läbimõeldud tehnilistele omadustele ja pidevale tootmisarendusele, mis tagab täiusliku ja kestva lahenduse meie klientidele.

Miks valida tänavakivid meilt?

Tehniline täiuslikkus- iga produkt on läbimõeldud vastavalt kasutusvajadusele. Toodete kõrgus, veeimavus, survetugevus, kulumis- ja külmakindlus on iga toote puhul eraldi välja toodud, et kliendile pakutav lõpptulemus oleks praktiline ja kauakestev. Kõik tooted vastavad LSV poolt reguleeritud tooteomadustele.

Lai valikuvõimalus- pakkudes kivimite erinevaid tekstuure ja suurt värvivalikut, saame luua erinäolisi ja kordumatuid lahendusi!

Parem keskkonnale- kasutades tänavakive asfalti asemel, saame mõjutada linnatänavate ülekuumenemist. Looduslikumate toodete kasutamine nii linnatänavatel kui ka haljastuses aitab alandada suvisel kuumaperioodil keskmist temperatuuri linnades.

AARIUS tänavakivid

Tooted

1 klassikaline

Klassikaline

2 kaasaegne

Kaasaegne

3 murukivi

Murukivi

4 kiviplaadid

Kiviplaadid

5 väikesed arhitektuurielemendid

Väikesed arhitektuurelemendid

6 äärised

Äärised

Küsi pakkumist

Koostame iga pakkumise kliendi vajadusi ja objekti eripärasid silmas pidades!

 

Scroll to Top