Kontakt

Vector (3)

Aarius Kinnisvara OÜ

(+372) 555 11 719
kinnisvara@aarius.ee

Vector

Aarius Projekteerimistööd OÜ

Vector (2)

Aarius Ehitustööd OÜ

(+372) 555 11 719
ehitustood@aarius.ee

Vector (1)

Aarius Haljastus OÜ

(+372) 555 11 719
haljastus@aarius.ee

Reelika Rägastik 1

Reelika Rägastik
Müügi- ja turundusjuht
(süvamahutid, jäätme-, ratta-, lastevankrimajad, kuurid)
(Tallinn, Harjumaa)
GSM: +372 5805 1290
reelika.ragastik@aarius.ee

Mai Vahtrik pilt

Mai Vahtrik
Müügijuht
(süvamahutid, jäätme-, ratta-, lastevankrimajad, kuurid)
(Rapla, Pärnu, Lääne, Hiiu, Saare maakond)
GSM: +372 511 1752 
mai.vahtrik@aarius.ee

Eduard Tsistjakov pilt

Eduard Tšistjakov
Müügijuht
(süvamahutid, jäätme-, ratta-, lastevankrimajad, kuurid)
(Lääne- ja Ida-Viru, Järva, Jõgeva maakond)
GSM: +372 51 988 272 
eduard.tsistjakov@aarius.ee

Mirko Lennuk Pilt

Mirko Lennuk
Müügijuht
(süvamahutid, jäätme-, ratta-, lastevankrimajad, kuurid)
(Viljandi, Tartu, Põlva, Valga, Võru maakond)
GSM: +372 5197 8044
mirko.lennuk@aarius.ee

Maurilio Luts pilt

Maurilio Luts
Müügi- ja projektijuht
(Projekteerimine)
GSM: +372 5848 1106
maurilio.luts@aarius.ee

Joel

Joel Rohi
Müügi- ja projektijuht
(Tänavakivid)
GSM: +372 54 085 485
joel.rohi@aarius.ee

rpt

Marju Jõesaar-Gorain
Müügijuht
(”AARIUS” männikooretüki multš, männikooremultš, männikäbimultš, värviline puitlaastumultš)
GSM: +372 55 89 482
Marju.Joesaar-Gorain@aarius.ee

tonu

Tõnu Pippar
Tegevjuht
Kinnisvaraarendus, multš, LvE puukooli tooted
GSM: +372 555 11 719
tonu@aarius.ee

vabatookoht

Vaba töökoht.
Kandideeri töökohale

Müügijuht
SMARTBOXY jäätmekonteinerite ümbrised
www.smartboxy.eu

Võta meiega ühendust






    Scroll to Top