Firmast

Aarius Grupp OÜ alla kuuluvad ettevõtted Aarius Kinnisvara OÜ, Aarius Projekteerimistööd OÜ, Aarius Ehitustööd OÜ ja Aarius Haljastus OÜ.

Läbi koostöö suudame pakkuda kinnisvaraarenduse täisteenust - leida sobiliku kinnistu, projekteerida ja ehitada sellele hooned ja rajatised ning teostada haljastustööd.

Vector (3)

Kinnisvara

Aarius Kinnisvara on 2011. aastal asutatud arenev kinnisvara ettevõte.
Oleme arenev kinnisvara investeeringute juhtimise, arenduse ja vahendusega tegelev ettevõte.
Investeerime rahavoogu tootvatesse kinnisvaraobjektidesse. Meie peamiseks tegevussuunaks on uute investeerimisvõimaluste leid mine, raha kokku viimine ja projektide juhtimine. Leiame kinnistule parima võimaliku lahenduse ja koostame täpse investeeringumahu prognoosi.

Vector

Projekteerimine

Aarius Projekteerimistööd on 2014.a. märtsis asutatud arenev projekteerimisbüroo, mis pakub projekteerimisteenust järgnevates valdkondades: eramud, paarismajad, ridaelamud, korterelamud, fassaadid, katused, garaazid, suvilad, saunad, kuurid, autovarjualused, jäätmemajad, sügavkogumismahutid, mänguväljakud, haljastus, heakord, teed, parklad, küte, ventilatsioon, elekter, side, vesi, kanalisatsioon, sisekujundus, detailplaneeringud, dendroloogiad, topo-geodeetilised alusplaanid, kasutusload.

Vector (2)

Ehitus

Aarius Ehitustööd OÜ on 2013.a. märtsis asutatud arenev ehitusfirma, mis tegeleb energiasäästlike hoonete ehituse ja püstitusega.

Vector (1)

Haljastus

Aarius Haljastus on 2011.a. septembris asutatud arenev haljastusfirma, mis tegeleb parklate ja haljastuse rajamisega ning haljastus- ja heakorratoodete müügi ja paigaldusega (“AARIUS” multšitooted,  “BAGIO” jäätmete sügavkogumismahutid, „AARIUS” jäätmemajad, “SATERNUS” mänguväljakud, “LvE” puukoolitooted,).

Referentsid

Siit leiate mõned meie poolt teostatud tööd.

Scroll to Top