Firmast

Aarius Grupp OÜ alla kuuluvad ettevõtted Aarius Kinnisvara OÜ, Aarius Projekteerimistööd OÜ, Aarius Projekteerimistööd 2 OÜ, Aarius Ehitustööd OÜ, Aarius Haljastus OÜ, Aarius Marketing OÜ. Läbi koostöö suudame pakkuda kinnisvaraarenduse täisteenust - leida sobiliku kinnistu, projekteerida ja ehitada sellele hooned ja rajatised, pakkuda heakorratooted ja teostada haljastustööd.

Meie eesmärk on pakkuda mõistliku hinna ja hea kvaliteediga kinnisvaraarenduse ja heakorratoodete täislahendust era- ja äriklientidele.
Meie visioon on saada üheks efektiivsemaks kinnisvaraarenduse ja heakorratoodete müügi ettevõtteks Eestis 2027.aastaks.

Vector (3)

Kinnisvara

Aarius Kinnisvara on 2011.a. juunis asutatud arenev kinnisvarafirma, mis tegeleb kinnisvara ostu, müügi, vahenduse ja arendusega.

Vector

Projekteerimine

Aarius Projekteerimistööd on 2011.a. märtsis asutatud arenev projekteerimisfirma, mis tegeleb AARIUS tüüpprojektide koostamisega, hoonete ja rajatiste projekteerimisega (eramud, paarismajad, ridaelamud, korterelamud, fassaadid, katused, garaazid, suvilad, saunad, kuurid, autovarjualused, jäätmemajad, sügavkogumismahutid, mänguväljakud, haljastus, heakord, teed, parklad, küte, ventilatsioon, elekter, side, vesi, kanalisatsioon, sisekujundus, detailplaneeringud, dendroloogiad, topo-geodeetilised alusplaanid, kasutusload).

Vector (2)

Ehitus

Aarius Ehitustööd on 2013.a. märtsis asutatud arenev ehitusfirma, mis tegeleb energiasäästlike hoonete ehituse ja püstitusega.

Vector (1)

Haljastus

Aarius Haljastus on 2011.a. septembris asutatud arenev haljastusfirma, mis tegeleb parklate ja haljastuse rajamisega ning haljastus- ja heakorratoodete müügi ja paigaldusega (“AARIUS” multšitooted, “BAGIO” jäätmete süvamahutid, „AARIUS” jäätmemajad, „AARIUS” rattamajad, “SATERNUS” mänguväljakud).

Scroll to Top